Novabell - ETERNA

Novabell - ETERNA

Série Eterna byly inspirována výběrem motivů přírodního kamene. Novabell v této sérii vyzdvihuje ty nejjemnější detaily struktury a stínu. Aby bylo dosaženo vkusné kombinace jednotlivých desek, Novabell pečlivě volí jednotlivé vzory. Díky použití nejnovějších digitálních technologií a dokonalých surovin tak série ETERNA věrně reprodukuje i ty nejmenší detaily samotné přírody.

Série eterna neponechává nic náhodě – nabízí 5 odstínů, které splňují požadavky moderního designu. Teplejší barvy a spíše neutrální odstíny poskytují vkusný a atraktivní osobní prostor. Velkoformátové desky 60×120 cm jsou kombinovány s různými povrchy a každá má svůj osobitý vzorek, který se hodí jak na podlahy tak i stěny, kde vytváří moderní vzhled.

Série ETERNA je také ideálním řešením do všech venkovních prostor díky svému protiskluzovému povrchu o tloušťce 20 mm. Položené na sucho nebo s lepidlem, dlažba o velikosti 45×90 cm  může vytvářet  dokonalou kontinuitu s vnitřním prostorem. 20 mm tlustá dlažba je mrazuvzdorná snadno omyvatelná.