Novabell - TRIBECA (20MM)

Novabell - TRIBECA (20MM)

Tato série se inspiruje průmyslovými prostory čtvrtě Tribeca v New Yorku a má za cíl interpretovat podněty a inspirativní náladu.

Tribeca se vyrábí ve 4 neutrálních barvách, vyvolávající dojem sádry, cementu nebo asfaltu, které se dají snadno kombinovat a které mohou dokonale doplnit přírodní nebo hi-tech nábytek a vybavení. Tribeca je také vhodná pro kanceláře a komerční prostory. 

Tribeca 20MM mají zvětšenou tloušťku na 20 mm, čímž se stávají odolnější a vhodnější na venkovní terasy a balkony.  Větší tloušťka dlaždic ji umožňuje položit do písku, štěrku nebo trávu. Strukturovaný povrch je ideální pro venkovní použití a pro jiné instalace, které vyžadují vynikající technický výkon. Speciální drážkovaný povrch usnadňuje odtok vody.

U vyvýšených chodníků nebo teras mohou být instalovány na speciální plastové podstavce, což umožňuje jejich kontrolu nebo i přemísťování. V takovém případě pak prostor mezi podkladem a dlažbou skýtá úkryt pro různé instalace, elektrické kabely, vodovodní hadice a trubky apod.