Nářadí pro obkladače

Ruční řezačky obkladů a dlažeb

Profesionální řezačky (SIRITOP, SIRIAVANT, SIRIECO) řežou rychle a přesně všechny typy obkladů, dlažby a mozaiky. Díky praktickému úhlovému příložníku je jednoduché provádět přesné příčné řezy.

 

Elektrické pily na obklady a dlažbu

BRICCOLINA – Elektrická stolová pila pro řezání obkladů a dlažby s vodním chlazením, vhodná pro všechny typy keramických dlaždic.

MODENA – Vodou chlazená elektrická pila na řezání keramických dlaždic, kamene, mramoru. Řezání až do úlu 45º. Pevný ocelový stůl s horním pojezdem.

 

Vybavení obkladače

Pojízdné kbelíky, náhradní houby pro hladítko, plstěné podložky, přísavky a spoustu dalšího vybavení.

 

Nivelační systém

Tento systém vám umožní snadnou a rychlou pokládku velkoformátových, rektifikovaných dlaždic. Použitím toho systému docílíte dokonale rovné a rychle položené dlažby bez výškových nerovností, při stejné tloušce spáry na celé obkládené ploše. EASY LEVEL je v hodný k vyrovnávání různé tloušťky dlaždic, nerovných dalždic, i dlaždic s nerovným povrchem. A to jak na podlahy tak i na stěny.

 

Sada pro obkladače

Plastová nádoba, Přísavka s držákem pro vrtačku – umožní snadné a přesné vycentrování nástroje při vyvrtávání tvorů, Adaptér s vodním chlazením – slouží k uchycení korunky nebo frézy do vrtačky a zajišťuje nepřetržitý proud vody k nástroji.

 

Příslušenství pro pily a řezačky

Diamantové korunky pro suché vrtání, náhradní řezací kolečko, kvalitní diamantové kotouče a další …